Продукція > BOURNS INC. > PTL60-19O0-105B1
PTL60-19O0-105B1 Bourns Inc.
PTL.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Standard, LED
Resistance: 1 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Standard, LED, Resistance: 1 mOhms.