PTN0402E1102BST1
PTN0402E1102BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.05W 11Kohm 0.1% 25ppm 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук