PTN0402E2400BST1
PTN0402E2400BST1 Vishay / Thin Film
ptn-1763593.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.05W 240ohm 0.1% 25ppm 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук