PTN0402E4992BST1
PTN0402E4992BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.05W 49.9Kohm 0.1% 25ppm 0402
на замовлення 777 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук