PTN0402E9531BBT1
PTN0402E9531BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.05W 9.53Kohm 0.1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук