PTN06-B25CB20
PTN06-B25CB20 CUI Devices
ptn06.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 25 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 25KOHM 0.15W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN06-B25CB20 PTN06-B25CB20 Виробник : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, vertical, 25K ohm, cross slot rotor, linear, 20% tolerance