PTN06-D11CB10
PTN06-D11CB10 CUI Devices
ptn06.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 1 mOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 4982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN06-D11CB10 PTN06-D11CB10 Виробник : Same Sky ptn06.pdf Potentiometers 11MOhms, 20%, Crimped Terminals, Vertical Trimmer
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
PTN06-D11CB10 PTN06-D11CB10 Виробник : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 1M ohm, cross slot rotor, linear, 10% tolerance