PTN0603E1001BBT1
PTN0603E1001BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 1Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 2548 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук