Продукція > VISHAY > PTN0603E1133BST0
PTN0603E1133BST0
PTN0603E1133BST0 Vishay
ptn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 113K Ohm 0.1% 0.15W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук