PTN0603E1153BBT1
PTN0603E1153BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 115Kohms .1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук