PTN0603E1203BST1
PTN0603E1203BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 120Kohm 0.1% 25ppm 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук