PTN0603E1303BST1
PTN0603E1303BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 130Kohm 0.1% 25ppm 0603
на замовлення 840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук