PTN0603E20R0BST1
PTN0603E20R0BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 20ohm 0.1% 25ppm 0603
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 245-254 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук