PTN0603E2372BBT1
PTN0603E2372BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 23.7Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 1692 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук