PTN0603E2702BST1
PTN0603E2702BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 27Kohm 0.1% 25ppm 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук