PTN0603E4702BST1
PTN0603E4702BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 47Kohm 0.1% 25ppm 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук