PTN0603E4872BST0
PTN0603E4872BST0 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.02W 48.7Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук