PTN0603E5001BST1
PTN0603E5001BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 5Kohm 0.1% 25ppm 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук