PTN0603H49R9BBT1
PTN0603H49R9BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 49.9ohm 0.1% 50ppm
на замовлення 912 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук