PTN0603K1003FGWS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 100Kohms 100ppm 1%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 245-254 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук