PTN0805E1622BBT1
PTN0805E1622BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 16.2Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 3336 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук