PTN0805E1742FBT1
PTN0805E1742FBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 17.4Kohms 1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук