PTN0805E1803BST1
PTN0805E1803BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 180Kohm 0.1% 25ppm 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук