PTN0805E1912FBT1
PTN0805E1912FBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 19.1Kohm 1% 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук