PTN0805E3161DST1
PTN0805E3161DST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 3.16Kohm 0.5% 25ppm
на замовлення 7713 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук