PTN0805E5111BBT1
PTN0805E5111BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 5.11Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 8818 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук