PTN0805E6042BBT1
PTN0805E6042BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 60.4Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 999 шт:
термін постачання 1066-1075 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук