Продукція > VISHAY > PTN0805E6812BBT0
PTN0805E6812BBT0
PTN0805E6812BBT0 Vishay
ptn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 68.1K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук