PTN0805E8252BBT1
PTN0805E8252BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 82.5Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 203-212 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук