PTN0805H4641BBT1
PTN0805H4641BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.2W 4.64Kohm 0.1% 50ppm
на замовлення 1952 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук