Продукція > CUI DEVICES > PTN10-B200SB20
PTN10-B200SB20
PTN10-B200SB20 CUI Devices
ptn10.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN10-B200SB20 PTN10-B200SB20 Виробник : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Potentiometers 10mm vertical 200K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance