PTN10-B50HB20
PTN10-B50HB20 CUI Devices
ptn10.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN10-B50HB20 PTN10-B50HB20 Виробник : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm vertical 50K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance