PTN10-E500SB20
PTN10-E500SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 1993 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN10-E500SB20 PTN10-E500SB20 Виробник : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm horizontal 500K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance