PTN1206E1000BBT1
PTN1206E1000BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 100ohm 0.1% 25ppm
на замовлення 1350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 100Ω; 400mW; ±0.1%; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 100Ω, Power: 0.4W, Tolerance: ±0.1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E1000BBT1 Виробник : VISHAY Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 100Ω; 400mW; ±0.1%; -55÷155°C
Type of resistor: thin film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 100Ω
Power: 0.4W
Tolerance: ±0.1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C