PTN1206E1013BST1
PTN1206E1013BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 101K OHM 0.1% 0.4W 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 400mW 101Kohms 0.1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E1013BST1 PTN1206E1013BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 400mW 101Kohms 0.1%