PTN1206E1211BST1
PTN1206E1211BST1 Vishay Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 1.21K OHM 0.1% 0.4W 1206
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E1211BST1 PTN1206E1211BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 400mW 1210ohms 0.1%