PTN1206E1301BST1
PTN1206E1301BST1 Vishay Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 1.3K OHM 0.1% 0.4W 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 400mW 1300ohms 0.1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E1301BST1 PTN1206E1301BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 400mW 1300ohms 0.1%