PTN1206E2200BST1
PTN1206E2200BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 220ohm 0.1% 25ppm 1206
на замовлення 1895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук