PTN1206E2262BBT1
PTN1206E2262BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 22.6Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 1001 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук