PTN1206E3011BBT1
PTN1206E3011BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 3.01Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 4367 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук