PTN1206E3122BBT1
PTN1206E3122BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 31.2Kohms .1% 25ppm
на замовлення 941 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук