PTN1206E3790BST1
PTN1206E3790BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 400mW 379ohm 0.1%
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E3790BST1 PTN1206E3790BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES SMD 379 OHM 0.1% 0.4W 1206