Продукція > VISHAY > PTN1206E4872BBTS
PTN1206E4872BBTS
PTN1206E4872BBTS Vishay
ptn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 48.7K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E4872BBTS PTN1206E4872BBTS Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 48.7K OHM .1% 25PPM 2/5W