PTN1206E6042BBT1
PTN1206E6042BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 60.4Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 3388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук