PTN1206E6902BST1
PTN1206E6902BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 69K OHM 0.1% 0.4W 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters SMD CommonMode Choke 36uH .35Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E6902BST1 Виробник : Vishay / Thin Film pulse_Common_Mode_Chokes-1199370.pdf Common Mode Chokes / Filters SMD CommonMode Choke 36uH .35Ohms