PTN1206E9091BBT1
PTN1206E9091BBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.4W 9.09Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 3916 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук