Продукція > VISHAY > PTN1206E9202BBT1
PTN1206E9202BBT1
PTN1206E9202BBT1 Vishay
ptn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 92K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E9202BBT1 PTN1206E9202BBT1 Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 92K OHM .1% 25PPM 2/5W