Продукція > CUI DEVICES > PTN15-C100NB10
PTN15-C100NB10
PTN15-C100NB10 CUI Devices
ptn15-3159370.pdf
Виробник: CUI Devices
Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 100K ohm, notch rotor, linear, 10% tolerance
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TRIMMER 100KOHM 0.2W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±10%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN15-C100NB10 PTN15-C100NB10 Виробник : CUI Devices ptn15.pdf Description: TRIMMER 100KOHM 0.2W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±10%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms