PTN15-C10NB20
PTN15-C10NB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 10K OHM 0.2W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 1981 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.2W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN15-C10NB20 PTN15-C10NB20 Виробник : Same Sky ptn15-3510855.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 10K ohm, notch rotor, linear, 20% tolerance