PTN15-E01SB20
PTN15-E01SB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 1 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 1.